V případě jakékoliv půjčky budou zřejmě vaše kroky nejprve směřovat do banky. Aniž bychom tušili, jaká úskalí nám to může přinést, jdeme tam, odhodláni, že si chceme vzít úvěr. Jenomže ouha, nastal problém a v bance nás odmítli. Čím to může být způsobeno? Je mnoho důvodů, zejména špatné registry, nebo to, že nejste dostatečně bonitní klient, máte vysoký věk, nízký příjem a podobně. Je spoustu důvodů, proč vás banky mohou odmítnout. Jenomže co dělat v takovém případě? Máte ještě jiné možnosti? Na tyto otázky se ptají mnozí klienti. Odpovědí je ano, máte jinou možnost. Tou možností jsou právě nebankovní hypotéky.

marketing

  • Jde o profesionální společnosti s českým kapitálem, které vám mohou poskytnout úvěr i přesto, že máte například záznam v registru dlužníků. Nejsou to banky, a proto nemají tvrdě a striktně daná pravidla. Jsou daleko benevolentnější, ale zároveň je u nich úroková sazba stejně nízko, jako je tomu v případě bankovních domů. Poskytují peníze všem bez rozdílu a specializují se dokonce na klienty s exekucemi či jinými většími finančními problémy.

Pokud máte malý příjem, nebo záznam, od banky peníze nečekejte

Jak je to s dalšími podmínkami? Úroková sazba u nás je velice nízká. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po dlouhých 30 let, takže o nic nepřijdete. Stejně tak, jako je tomu v běžné bance, i u nás můžete získat dlouhodobou záruku splácení, klidně na 30 let. Peníze se navíc dají zprostředkovat i do 24 hodin od vyřízení úvěru. Rychlé, snadné a naprosto jednoduché. V posledních letech je tento typ úvěru velice žádaný. Peníze můžete použít na cokoliv a nemusíte ani nic dokládat.

klíč

A jak je to s ručením? Ručí se samozřejmě nemovitostí, přičemž za ni můžete získat až 70% odhadní ceny. Stejné podmínky byste dostali i jinde. Tak výhodná může být naše půjčka.

  1. Neplatíte žádné poplatky předem.
  2. Nízká splátka je garantována.
  3. Tolerujeme záznamy v registrech.
  4. S penězi můžete vyplatit exekuce, dluhy, cokoliv.
  5. Můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, rodinným domem, bytem, pozemkem, chatou, komerčním objektem, hotelem a dalšími nemovitostmi.

Ohodnoťte příspěvek